Najczęściej zadawane pytania odnośnie tworzenia stron internetowych i projektowania graficznego!

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej otrzymywane pytania od naszych Klientów. Pytania dotyczą współpracy w zakresie tworzenia stron www oraz projektów graficznych. 

 • Jaki jest koszt zrobienia strony internetowej?

  Celowo na naszej stronie nie jest podany koszt stworzenia strony. Każdy projekt strony www podlega indywidualnej wycenie. Wycena jest zależna od stopnia skomplikowania projektu i przewidywanych funkcjonalności.
 • Ile się czeka na stworzenie nowej strony internetowej?

  Tak jak przy wycenie strony internetowej - wszystko zależne jest od tego, jak skomplikowaną stronę tworzymy. Zazwyczaj czas potrzebny na wykonanie prostej strony internetowej to 5 - 7 dni roboczych, strona z Systemem Zarządzania Treścią to czas ok. 7 - 14 dni roboczych, a bardziej zaawansowane projekty typu rozbudowane portale, sklepy itp. mogą potrzebować nawet do 30 dni. Wszystko uzgodnimy podczas wstępnej rozmowy.
 • Czym jest responsywna strona internetowa?

  Responsywna strona internetowa wykonana jest w taki sposób, aby prawidłowo wyświetlała się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Nie ma różnicy czy użytkownik będzie z niej korzystał na komputerze, tablecie, smartfonie - strona wyświetli się w sposób dostosowany do ekranu urządzenia. Responsywne strony www cieszą się coraz większą popularnością w Google, a ilość urządzeń mobilnych łączących się z Internetem cały czas wzrasta. Podsumowując, warto zastanowić się nad stroną dostosowaną do najnowszych trendów.
 • Z jakich technologii używamy podczas pracy?

  Podczas tworzenia stron internetowych wykorzystujemy najnowsze technologie, tj. HTML5, CSS3, jQuery, PHP, MySQL, AJAX oraz wiele innych.
 • Czy możliwe jest wykonanie strony z projektu Klienta?

  Oczywiście, wykonujemy strony z projektu dostarczonego przez Klienta. Koszt takiego wdrożenia wyceniamy po otrzymaniu projektu od klienta.
 • Czy będę mógł samodzielnie zarządzać treścią na mojej stronie internetowej?

  Jest to kwestia indywidualna. Klienci sami wybierają, czy chcą mieć strony „statyczne”, na których zmiany wprowadzane będą przez osobę znającą budowę stron internetowych, czy też sami chcą operować treścią przez przejrzysty panel. W pierwszym przypadku korzt wykonania strony jest mniejszy. Proponujemy by zmiany na stronie wprowadzane były na zlecenie klienta przez nas. W drugim przypadku, gdy konieczne jest samodzielne zarządzanie treścią, proponujemy stronę wyposażoną w system CMS. Strony z CMS mogą być zarządzane bezpośrednio przez Państwa bez naszego udziału. Koszt wykonania takiej strony jest wyższy.
 • Czy możliwe jest „przerobienie” strony, którą już posiadam?

  Wszystko uzależnione jest od strony, którą klient chce przebudować. Nie wszystkie witryny da się przebudować, a czasem nie opłaca się tego robić (koszt wykonania nowej strony może być niższy od przebudowania aktualnej).
 • Czy projekty reklam przygotowane są do druku?

  Tak, jeśli Klient zleca nam projekt który będzie wydrukowany - przygotowujemy go pod wymogi drukarni.
 • Czy jeśli zamówiłem stronę z CMS dostanę intrukcję obsługi?

  Oczywiście. Do każdej strony z systemem zarządzania treścią Klient otrzymuje odpowiednie materiały szkoleniowe.

Nie  ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie zapraszamy do kontaktu.
Napisz do nas. Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj Się

Top